دات نت نیوک
Menu

آیین آغاز سومین دوره "جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم 3)" برگزار می شود

آیین آغاز سومین دوره "جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم 3)" برگزار می شود

نویسنده: مدیر ارشد/پنجشنبه, 14 مرداد,1395/دسته ها: اخبار نوای خرّم

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

14 مردادماه به میزبانی فرهنگسرای ارسباران؛

آیین آغاز سومین دوره "جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم 3)" برگزار می شود

 

سومین دوره "جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم 3)"، طی برگزاری آیینی از چهاردهم مرداد ماه سال جاری بطور رسمی آغاز می شود.

این مراسم به همت "مؤسسه فرهنگی هنری راد نو اندیش" و با همکاری فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.


بنابر اعلام روابط عمومی دبیرخانه دائمی جشنواره، همزمان با این مراسم، ثبت نام علاقه‌مندان، آغاز و برنامه های جشنواره اعلام می شود. در این روز از پوستر جشنواره نیز رونمایی می شود.

در این مراسم که در تاریخ 14 مردادماه سال جاری، ساعت20:30، در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود. گروه‌های برگزیده دومین دوره این جشنواره به اجرای موسیقی می پردازند. همچنین از هنرمند و عکاس پیشکسوت، جناب آقای محمد دولو نیز تقدیر می شود.

گروه های برگزیده دومین "جشنواره و جایزه همایون خرّم" که در این مراسم به اجرای موسیقی می پردازند، عبارتند از: ضرباهنگ (تهران)، ترنم مهر (شهریار)، گمشده (اصفهان)،گلها (کرمان) و مهرنواز (چالوس). اجرای چند دونوازی از برگزیدگان دومین دوره جشنواره نیز، از دیگر بخش های این مراسم خواهد بود.

گفتنی است "جشنواره و جایزه همایون خرّم" از سال 1393، به صورت سالانه و تحت عناوین "نوای خرّم 1،2،3..."، به همت "مؤسسه فرهنگی هنری رادنواندیش"، با حضور گروه های علاقه مند از سراسر کشور برگزار می شود.


Print

تعداد نمایش ها (569)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x