دات نت نیوک
Menu

جزئیات خبر

اعلام اسامی برگزیدگان و تقدیرشدگان نهایی پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرّم

نویسنده: مدیر ارشد/یکشنبه, 18 آذر,1397/دسته ها: اخبار نوای خرّم

رتبه این مطلب:
3.4

بخش رقابتی پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم 5) در روزهای 8،9، 15 و 16 آذر ماه 1397 در فرهنگسرای نیاوران برگزار گردید. داوران این دوره عبارت بودند از: سرکار خانم ها افلیا پرتو، بهناز ذاکری و پری ملکی و جناب آقایان میلاد کیایی، مظفر شفیعی، وارطان ساهاکیان، مجید ناظم پور، بابک شهرکی و پویان آزاده.

اسامی برگزیدگان و تقدیرشدگان نهایی به انتخاب هیأت داوران پنجمین جشنواره و جایزه نوای خرّم (نوای خرّم 5) جهت حضور در مراسم اختتامیه که در روز 5شنبه مورخ 22 آذر ماه 1396 ساعت 21:30 در تالار وحدت برگزار می‌شود به شرح زیر اعلام می‌گردد:

 

اسامی برگزیدگان و تقدیرشدگان پنجمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم

* برگزیدگان

اجراهای تک­نوازی و تک­خوانی

ابوالفضل شریفی؛ مبارکه اصفهان

الحان بذر افکن؛ تهران

ایلیا بازیاری؛ بوشهر

بابک قلی زاده؛ مرودشت

پارسا خائف؛ اردبیل

ستایش سادات موسوی وند؛ کرج

سروش مختاری؛ اصفهان

صدرا فلاحی؛ بروجرد

عسل پاکزاد؛ تهران

فرنوش اصلانی؛ تهران

لیانا بهرامی؛ شهریار

محمدرضا پاریاب؛ رشت

محمدمهدی حیدری؛ قم

مریم توکلی؛ خمینی شهر

مهرشاد شجاعی فر؛ بندر انزلی

نیکا سلیمانی فرد؛ تنکابن

هانیه اسدی؛ تهران

یاشار پوررضا؛ کرج

یسنا یگانه؛ تهران

 

اجراهای 2 و 3 نفره

الینا اقدسی یکتا و ستایش السادات ابراهیمی مقدم؛ کرج؛ همنوازی پیانو و فلوت

آيدا عبدالملكي؛ مهديس هاتف و ايليا عليمي؛ تهران (آموزشگاه موسیقی الف؛ محمدرضا فياض)؛ سنتور، تمبک و آواز

علی مثقالی و محمد مثقالی؛ قم؛ همنوازی کمانچه و تمبک

 

اجراهای گروهی

ارکستر باران (وحید خرّمی)؛ قم؛ ترنم ملایی -پرهام وفایی -علیرضا محمدی - محمدامین ابراهیمی -دلارام گائینی - پریا قدیریان -عرفان عبداللهی -عمادالدین مومنی - کوروش امیری کیان -فاطمه اخوان -امیرحسین حقایق -یسنا یگانه -پارسا بیدگلی -ثنا ملک محمدی - تبسم احمدی- مژده شاکریان - مهدیار رستمی - فاضل حسینیان

آموزشگاه موسیقی چنگ (عباس صدرآبادی یزدی)؛ قم؛ صبا حقیقی -محمد جندقی -باربد بکائی -عرفان عبادی -سحر مقدم -پارسا نجف زاده -محمدرضا آق ساقلو -حانیه گرامی -ساره نادعلی -کاوه بکائی - النا رهنما

پیش دبستانی آواز گلها (پویا بنی اسدی)؛ کرمان؛ مهدی ادکیا - بهار قادری - مازیار میرحسینی - گلنار میرحسینی - روشا جعفری- آناهیتا ساروئیه - لیانا سعیدی - آرام افزون - پونه غیاثی - هلنا درخشان - آوا مژدگانی - پرهام امیری - سوشیانت سلاجقه - آندیا حسینی -پارسا ستاری - آیین کریمیان - سام یعقوبی - عماد رحیمی

گروه موسیقی پژواک (ساسان فولادپنجه)؛ شهریار؛ آرش حاج تقی-عرشیا احدی- دینا ابراهیمی-نازنین فولادپنجه-هستی زند-پرنیا آرمند- نیایش شاهی- مهرآیین بندلی

گروه موسیقی شب نورد (آموزشگاه سپاهان سینا)(آرش زمانی)؛ اصفهان؛ مهدی فرزان مهر-روزبه صف آرایی مبارکه ایی- ارسلان جعفری- صبا سادات حسینی - سید محمد سهیل موسوی بابوکانی- شروین ثنایی اصفهانی- شمس الدین محمد فرهودی- ساقی واحدی- ساغر واحدی-  مریم توکلی

 

* تقدیرشدگان

اجراهای تک­نوازی و تک­خوانی

احسان بهرامی کرکوندی؛ اصفهان

امیرمحمد آدوس؛ رشت

ایلیا اقایی؛ آذرشهر

ایلیا شاکری؛ تهران

آرتین میرشاهی؛ مشهد

آروین رحیم پور؛ کرمان

آوینا افشارنیا؛ شیراز

آیناز وارسته روان؛ یزد

باران شایان فرد؛ تهران

بردیا قجر؛ تهران

پرستو ابراهیمی؛ دلیجان

پریا حاجی صادقیان؛ نجف آباد اصفهان

چکامه امینی؛ کرج

حورا رستگار؛ تهران

دلارام گایینی؛ قم

صبا رجبی؛ رشت

فربد حناچی؛ نوشهر

کیانا حکاک؛ مشهد

گلسا فاضل نیا؛ بیجار

محمد جواد صدری؛ اصفهان

مریم نجاریان؛ یزد

ملیکا قیطاسوند؛ کرج

مهرسا قلعه جوقی؛ میانه

مهیا کریمی؛ فلاورجان

میرارشیا مسلمی عقیلی؛ کرج

نرگس حقیقی؛ نجف‌آباد اصفهان

نفس خرمیان؛ اصفهان

نگین بهروزی فر؛ کرج

نوشین وطن پرست؛ کرج

هانیه زینلی؛ کرمان

یاسین آذره لاکه؛ رودبار

یونس ذوالفقاری؛ تهران

 

اجراهای 2 و 3 نفره

امیرسالار ادیب راد - مرسانا مختاری؛ نجف آباد؛ همنوازی بلز و فلوت

پونه رمضان نژاد - ماهور عقیلی - سینا نوشادی؛ تهران، پیانو و تمبک و آواز

خاطره فکرآزاد - کامیار فکرآزاد؛ بندر انزلی؛ همنوازی سنتور و تمبک

سهند سفیداری- تهمینه صادقی؛ شهریار (گروه خیال)؛ همنوازی تار

عرشیا ملتجی - پریا فرهادی؛ اصفهان (گروه جانان)؛ همنوازی کمانچه و قانون

غزاله اسمعیل زاده-آرین نیکمرد نمین؛ کرج؛ همنوازی پیانو و فلوت

مانی مهدوی ایزدی- نازگل فتاحی طبری؛ تنکابن؛ همنوازی سنتور و تمبک

محمدامین ابراهیمی-پرهام وفایی؛ قم (وحید خرّمی)؛ همنوازی ویولن و پیانو

 

اجراهای گروهی

ارکستر گلها (پویا بنی اسدی)؛ کرمان؛  مینا کرمی نژاد رنجبر - سینا اسکندری - نجلا السادات علوی - آریا افزون - هلنا سعیدی - هلیا درخشان - امیر علی کریمیان - پانیذ کاراموز راوری - طه عارفی

آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان (مهیار نجفی )؛ تهران؛ فربد شکوهی زاده- یانا رشیدی- مهجور شفیعی- ساغر مداحی زاده نصرت آبادی

آموزشگاه موسیقی هنرمند (کامران یعقوبی)؛ تهران؛ درسا ابراهیمی- امیرحسن شاهرضایی-درینا ابراهیمی- باران علی نژاد برمی- تانیا دارایی- الیسا غفاری خسروشاهی- رونیکا اسمعیلی

هنرستان موسیقی روزنه (محمد مسلم زارعی )؛ سنندج؛  فرید غفاری - فرداد سعیدی - هورام ترابی-کیاست دانایی- اهورا خدامی

 

* تقدیر از آموزشگاه‌ها و مدارس

آموزشگاه موسیقی طرز؛ دولت آباد اصفهان

آموزشگاه موسیقی ترنم مهر؛ شهریار

آموزشگاه موسیقی فراز؛ نجف‌آباد اصفهان

آموزشگاه موسیقی عارف؛ بابل

آموزشگاه موسیقی چاوش؛ همدان

آموزشگاه موسیقی آوادیس؛ کرج

آموزشگاه موسیقی هزاردستان؛ رشت

آموزشگاه موسیقی هشت بهشت؛ کرج

گروه موسیقی نوای دشتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ بوشهر

آموزشگاه موسیقی سارنگ؛ کرج

مدرسه آفتاب آذرین

مدرسه مهرآسا

 

تعداد نمایش ها (1250)/نظرات (0)

تگ ها:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید