دات نت نیوک
Menu

دومین بخش رقابتی دومین جشنواره و جایزه همایون خرّم

دومین بخش رقابتی دومین جشنواره و جایزه همایون خرّم

نویسنده: مدیر ارشد/پنجشنبه, 24 دی,1394/دسته ها: اخبار نوای خرّم

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دومین بخش رقابتی دومین جشنواره و جایزه همایون خرّم «نوای خرم۲» با داوری دکتر محمد سریر، فریدون شهبازیان، پری ملکی، رضا خرّم و بابک شهرکی در تالار رودکی تهران برگزار شد.

شرکت کنندگان در این بخش با ارایه آثار خود به صورت تکنوازی پیانو، تار و سه تار، ویولن، تمبک، آکاردیون، کمانچه هم نوازی چنگ، هم نوازی فلوت و پیانو و هم نوازی تار و تمبک، تمبک ویولن، سنتور پیانو، ویولن پیانو و همخوانی و گروه نوازی به رقابت پرداختند.

بیش از ۲۰۰ هنرمند و هنرجو از سن ۵ تا ۱۸ سال در این بخش از رقابت‌ها در قالب نماینده آموزشگاه‌های موسیقی و به صورت انفرادی و گروهی آثار گوش‌نواز خود را در حضور هنرمندان و موسیقی‌دانان و حضار بر روی صحنه بردند. دکتر محمد سریر، فریدون شهبازیان، پری ملکی، رضا خرّم، بابک شهرکی به عنوان داوران جشنواره و جایزه استاد خرم آثار اجرا شده را مورد ارزیابی قرار دادند.

گفتنی است جشنواره نوای خرم توسط موسسه فرهنگی هنری راد نو اندیش و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانواده استاد خرم در جهت ترویج فرهنگ غنی ایران زمین، ارتقای بینش فرهنگی وهنری جامعه، توسعه فرهنگ موسیقیایی، تشویق کودکان و نوجوانان برای توجه بیشتر به موسیقی ایرانی دارای اصالت و کشف استعدادهای موسیقیایی جدید برگزار می‌شود.

در ادامه عکسهایی از دومین بخش رقابتی جشنواره را مشاهده نمایید..

Print

تعداد نمایش ها (445)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x