دات نت نیوک
Menu

اعلام زمان حضور هریک از پذیرفته شدگان ششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم برای شرکت در مرحله رقابتی

به گزارش دبیرخانه جشنواره و جایزه همایون خّرم (نوای خرّم) بر اساس داوری تصاویر اجراهای رسیده به دبیرخانه جشنواره، در نهایت 535 اجرا و 1714 نوازنده و خواننده در قالب 365 اجرای تک‌خوانی و تک‌نوازی، 84 اجرای 2 یا 3 نفره، 86 اجرای گروهی 4 نفره به بالا (سه اجرا از میان اجراهای مدارس) برای اجرای حضوری در مرحله رقابتی ششمین دوره جشنواره پذیرفته شدند. یادآوری می شود که اجراهای حضوری بخش رقابتی جشنواره در در طی 6 روز پنج شنبه و جمعه ها 30 آبان و اول آذر در مجتمع فرهنگی هنری نور (تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، بعد از تقاطع شهید ستاری، جنب شهر کتاب) و 7، 8، 14 و 15 آذر ماه در فرهنگسرای نیاوران (تهران، انتهای خیابان پاسداران، مقابل پارک نیاوران) برگزارمی شود.
لازم به توضیح است که تاریخ و ساعت حضور هر یک از پذیرفته شدگان بر اساس معیارهایی همچون: سن (میانگین سنی)، ساز و ... می باشد و امکان تغییر آن به هیچ عنوان مقدور نمی باشد.
رعایت موارد زیر توسط شرکت‌کنندگان الزامی می‌باشد:
- منظور از ساعات اعلام شده، زمانی است که هر یک از پذیرفته‌شدگان برای آماده شدن جهت اجرا باید در محل اعلام شده حضور داشته باشند و ترتیب اجرا در همان روز و توسط مسئولین جشنواره اعلام می‌شود. برای حضور به موقع ترافیک روزهای آخر هفته را در نظر داشته باشید، در صورت عدم حضور به موقع، امکان اجرا وجود نخواهد داشت.
- به دلیل محدودیت زمانی، شرکت کنندگان تنها مجاز به اجرای اصل آهنگ هستند و در هیچ اجرایی اعم از تکنوازی، تکخوانی، اجرای دو و سه نفره و اجرای گروهی (4 نفر و بیشتر) امکان اجرای مقدمه، آواز، دکلمه، بداهه نوازی و ... وجود ندارد. بدیهی است در صورت عدم توجه به این نکته هیچ امتیازی برای فرد یا افراد شرکت کننده در نظر گرفته نخواهد شد و اجرای مربوطه نیز از جشنواره حذف می گردد.
- نوازندگان کلیه سازها (بجز ساز پیانو) باید ساز و وسایل موردنیاز (میز سنتور،زیرپایی و ...) خود را همراه داشته باشند.
- کلیه پذیرفته‌شدگان باید همان اثری (همان آهنگی) که برای شرکت در جشنواره ارسال نموده بودند را در روز رقابتی اجرا نمایند.
0 نظرات
رتبه مطلب: 4.0

آیین آغاز "ششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم)" در فرهنگسرای ارسباران

براساس اطلاعیه دبیرخانه جشنواره و جایزه همایون خرّم، آیین آغاز ششمین دوره این جشنواره با همکاری فرهنگسرای ارسباران، روز پنجشنبه ۶ تیرماه ساعت ۲۱ با اجرای تعدادی از گروهها و نفرات منتخب و برگزیدگان پنجمین دوره این جشنواره از شهرستانهای مختلف در فرهنگسرای ارسباران برگزار میگردد.

نویسنده: مدیر ارشد
0 نظرات
رتبه مطلب: 5.0

ششمین جایزه و جشنواره موسیقی نوای خرم برگزار می‌شود

بردیا صدرنوری با انتشار یادداشتی ضمن گرامیداشت روز جهانی موسیقی از برگزاری ششمین دوره این رویداد موسیقایی مرتبط با موسیقی کودک و نوجوان خبر داد.
نویسنده: مدیر ارشد
0 نظرات
رتبه مطلب: بدون رتبه

برگزیدگان مرحله اول پنجمین جشنواره موسیقی نوای خرّم معرفی شدند

از سوی هیات انتخاب

هیات بررسی، داوری و انتخاب آثار متقاضی شرکت در پنجمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم) با انتشار بیانیه ای اسامی برگزیدگان مرحله اول این دوره را منتشر کردند.

نویسنده: مدیر ارشد
0 نظرات
رتبه مطلب: 2.1

تجلیل از شرکت کنندگان پذیرفته شده رشته موسیقی جشنواره "نوای خرّم"

با انتشار اطلاعیه ای صورت گرفت؛

هنرجویان شرکت کننده ادوار مختلف جشنواره و جایزه همایون خرّم (نوای خرّم) که طی سال های ۹۶ و ۹۷ در رشته موسیقی مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها پذیرفته شده اند، مورد قدردانی قرار خواهند گرفت.

نویسنده: مدیر ارشد
0 نظرات
رتبه مطلب: 4.0
RSS
1234