دات نت نیوک
Menu

اولین روز جشنواره «همایون خرم» در قاب نگاه (3)

اولین روز جشنواره «همایون خرم» در قاب نگاه (3)

سومین گزارش تصویری از ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم)؛

به گزارش روابط عمومی ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم)، پنجشنبه سی آبان ماه اولین روز از ششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) در مجتمع فرهنگی هنری نور تهران برگزار شد. در ادامه سومین گزارش تصویری از اجرای کودکان و نوجوانان (رده سنی 9 تا 17 ساله) را از نظر می گذرانید؛

0 نظرات
رتبه مطلب: 3.0
اولین روز جشنواره «همایون خرم» در قاب نگاه (2)

اولین روز جشنواره «همایون خرم» در قاب نگاه (2)

دومین گزارش تصویری از ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم)؛

به گزارش روابط عمومی ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم)، پنجشنبه سی آبان ماه اولین روز از ششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) در مجتمع فرهنگی هنری نور تهران برگزار شد. در ادامه دومین گزارش تصویری از اجرای کودکان و نوجوانان (رده سنی 9 تا 17 ساله) را از نظر می گذرانید؛

0 نظرات
رتبه مطلب: 4.0

اولین روز جشنواره «همایون خرم» در قاب نگاه (1)

اولین گزارش تصویری از ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم)؛

به گزارش روابط عمومی ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم)، پنجشنبه سی آبان ماه اولین روز از ششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) در مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار شد. در ادامه اولین گزارش تصویری از اجرای کودکان و نوجوانان (رده سنی 12 تا 15ساله) را از نظر می گذرانید؛

 

0 نظرات
رتبه مطلب: 3.5
نشست خبری دست اندرکاران برگزاری ششمین جشنواره موسیقی نوای خرم روز سه شنبه بیست و هشتم آبان با حضور اهالی رسانه در تالار وحدت تهران برگزار شد.

نشست خبری دست اندرکاران برگزاری ششمین جشنواره موسیقی نوای خرم روز سه شنبه بیست و هشتم آبان با حضور اهالی رسانه در تالار وحدت تهران برگزار شد.

نشست رسانه ای جشنواره «نوای خرم»؛

به گزارش روابط عمومی ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم)، دست اندرکاران برگزاری ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) با برگزاری یک نشست رسانه ای که روز سه شنبه بیست و هشتم آبان در تالار وحدت تهران برگزار شد به تشریح دستاوردها و برنامه های این دوره از جشنواره پرداختند.

0 نظرات
رتبه مطلب: 4.0

اعلام زمان حضور هریک از پذیرفته شدگان ششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم برای شرکت در مرحله رقابتی

به گزارش دبیرخانه جشنواره و جایزه همایون خّرم (نوای خرّم) بر اساس داوری تصاویر اجراهای رسیده به دبیرخانه جشنواره، در نهایت 535 اجرا و 1714 نوازنده و خواننده در قالب 365 اجرای تک‌خوانی و تک‌نوازی، 84 اجرای 2 یا 3 نفره، 86 اجرای گروهی 4 نفره به بالا (سه اجرا از میان اجراهای مدارس) برای اجرای حضوری در مرحله رقابتی ششمین دوره جشنواره پذیرفته شدند. یادآوری می شود که اجراهای حضوری بخش رقابتی جشنواره در در طی 6 روز پنج شنبه و جمعه ها 30 آبان و اول آذر در مجتمع فرهنگی هنری نور (تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، بعد از تقاطع شهید ستاری، جنب شهر کتاب) و 7، 8، 14 و 15 آذر ماه در فرهنگسرای نیاوران (تهران، انتهای خیابان پاسداران، مقابل پارک نیاوران) برگزارمی شود.
لازم به توضیح است که تاریخ و ساعت حضور هر یک از پذیرفته شدگان بر اساس معیارهایی همچون: سن (میانگین سنی)، ساز و ... می باشد و امکان تغییر آن به هیچ عنوان مقدور نمی باشد.
رعایت موارد زیر توسط شرکت‌کنندگان الزامی می‌باشد:
- منظور از ساعات اعلام شده، زمانی است که هر یک از پذیرفته‌شدگان برای آماده شدن جهت اجرا باید در محل اعلام شده حضور داشته باشند و ترتیب اجرا در همان روز و توسط مسئولین جشنواره اعلام می‌شود. برای حضور به موقع ترافیک روزهای آخر هفته را در نظر داشته باشید، در صورت عدم حضور به موقع، امکان اجرا وجود نخواهد داشت.
- به دلیل محدودیت زمانی، شرکت کنندگان تنها مجاز به اجرای اصل آهنگ هستند و در هیچ اجرایی اعم از تکنوازی، تکخوانی، اجرای دو و سه نفره و اجرای گروهی (4 نفر و بیشتر) امکان اجرای مقدمه، آواز، دکلمه، بداهه نوازی و ... وجود ندارد. بدیهی است در صورت عدم توجه به این نکته هیچ امتیازی برای فرد یا افراد شرکت کننده در نظر گرفته نخواهد شد و اجرای مربوطه نیز از جشنواره حذف می گردد.
- نوازندگان کلیه سازها (بجز ساز پیانو) باید ساز و وسایل موردنیاز (میز سنتور،زیرپایی و ...) خود را همراه داشته باشند.
- کلیه پذیرفته‌شدگان باید همان اثری (همان آهنگی) که برای شرکت در جشنواره ارسال نموده بودند را در روز رقابتی اجرا نمایند.
0 نظرات
رتبه مطلب: 4.0
RSS
12345678910انتها