دات نت نیوک
Menu

چند نکته اساسی در ثبت نام: (مطالعه تمامی بندها ضروری است.)


1) سن ثبت نام کننده نباید بیش از 18 سال باشد متولدین از تاریخ 1380/09/25 به بعد می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.  

2) نوازندگان کلیه سازها (ایرانی، کلاسیک، ...) مجاز به شرکت در این جشنواره هستند.

3) اجرای یک اثر از ساخته‌های اساتید به نام موسیقی ایران: مرتضی محجوبی، ابوالحسن صبا، روح‌الله خالقی، مجید وفادار، مهدی خالدی، علی تجویدی، همایون خرّم‌، حبیب‌الله بدیعی، پرویز یاحقی و اسداله ملک به صورت تکنوازی، تکخوانی، همنوازی، همخوانی، همخوانی و همنوازی، گروه‌نوازی.

4) شرکت کنندگان از اجرا و ارسال آثاری که بصورت خصوصی توسط این اساتید اجرا گردیده است، خودداری نمایند (ضمن تاکید بر اهمیت ردیف در فراگیری موسیقی ایرانی، توجه نمایید در این جشنواره داوطلبین می‌بایست تنها آهنگ‌های بی‌کلام و باکلام، موزون و ملودیک و قطعات ضربی اساتید ذکر شده بالا را اجرا و ارسال نمایند. افرادی که تمایل به اجرای ردیف دارند می‌توانند در جشنواره‌هایی که به این امر اختصاص داده شده شرکت نمایند).

5) هر شخص می‌تواند تنها در دو اجرا برای شرکت در جشنواره ثبت نام نماید، یک اجرای غیرگروهی (تک‌نفره، 2 یا 3 نفره) و یک اجرای گروهی (4 نفره و بیشتر)

6) افرادی که در دوره‌های گذشته این جشنواره و یا سایر جشنواره ها شرکت کرده‌اند، این بار باید یک اثر متفاوت با دوره‌های قبل ارسال نمایند.

7) داوطلبینی که قصد اجرای چند اثر در قالب یک اجرا را دارند، توجه داشته باشند که زمان برای اینگونه اجراها نباید از 6 دقیقه تجاوز نماید.

8) داوطلبین هنگام شروع ضبط آثار ارسالی ابتدا نام و نام خانوادگی، نام اثر و نام آهنگساز را ذکر نمایند.

9) پس از تکمیل ثبت نام و بارگذاری ویدئوی اجرا و تایید نهایی توسط کاربر یک شماره پیگیری در اختیار فرد قرار می‌گیرد که برای پیگیری های بعدی باید نزد خود حفظ نماید.

10) در صورتی‌که موفق به ارسال فایل تصویری از طریق اینترنت نشدند می‌توانند فرم ثبت‌نام را تکمیل و گزینه‌ی ارسال از طریق پست را انتخاب نموده و فایل تصویری اجرای خود را با کیفیت ضبط مناسب و به صورت لوح فشرده (CD/DVD) به همراه شماره پیگیری ثبت‌نام از طریق پست سفارشی به آدرس: تهران- خیابان شهید بهشتی- خیابان کاووسی‌فر- کوچه باربد- پلاک 30- طبقه اول- کدپستی 1577714311 ارسال نمایند.

11) ارسال اجرا و ثبت‌نام به منزله تایید و اجرای آن در گزینش نهایی نخواهد بود.

12) در صورتیکه در هر مرحله از ثبت‌نام و برگزاری مراسم مشخص شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده است از شرکت در مراحل بعدی باز خواهد ماند.

13) در ثبت نام 2 یا 3 نفره و گروهی، یک نفر می تواند به نمایندگی فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال نماید.

متقاضی محترم با تشکر از شرکت شما در ششمین جشنواره و جایزه همایون خرّم

لطفا برای تکمیل روند ثبت نام بر اساس نوع اجرا (انفرادی/2 یا 3 نفره/گروهی) یکی از کلیدها را انتخاب نمایید و فرم مربوط به آن را تکمیل کنید.